Základní škola, Žebrák, Hradní 67

Jízdní řád školního autobusu

Ranní svozy

  • 06:20 - Beroun - Plzeňská Brána
  • 06:23 - Beroun - U Hlinek
  • 06:26 - Beroun - ulice Mládeže
  • 06:35 - Popovice
  • 06:39 - Tmaň - Slavíky
  • 06:45 - Suchomasty
  • 06:56 - Lochovice
  • 07:02 - Praskolesy
  • 07:10 - Žebrák
  • 07 : 22 - Drozdov
  • 07 : 25 - Újezd
  • 07 : 30 - Osek
  • 07 : 36 - Komárov
  • 07 : 47 - Hořovice - Palackého náměstí
  • 07 : 58 - Tlustice
  • 08 : 05 - Žebrák

Odpolední svozy

  • 13:36 - Tlustice
  • 13:44 - Újezd
  • 13:45 - Osek
  • 13:50 - Komárov
  • 13:59 - Hořovice - nám. B. Němcové
  • 14:05 - Žebrák
  • 14:15 - Praskolesy
  • 14:24 - Lochovice
  • 14:32 - Suchomasty
  • 14:37 - Tmaň - Slavíky
  • 14:42 - Popovice
  • 14:52 - Beroun - ulice Mládeže
  • 14:56 - Beroun - U Hlinek
  • 15:00 - Beroun - Plzeňská brána
  • 15:10 - Levínský vršek